Кошик
0

Композитні відвали Tekrone (Бельгія)

Високоміцний композитний матеріал Текrоne володіє:
- низькими показниками тертя;
- високу стійкість до зношування;
- нульову адгезію;
- високі характеристики міцності (на розрив в 2 рази міцніший за сталь).
Проблема величезної енергоємності оранки полягає перш за все в значному терті, яке долає інструмент, а в умовах вологого грунту - ще й у великій силі адгезії.

Люди намагаються вирішити ці проблеми застосовуючи цілий ряд інженерних рішень: ролики або кульки в зоні відвалювання, подача води або повітря під тиском в зону лемеші, ультразвукові вібрації, нагрів, еластичний інструмент тощо. Існують навіть такі екзотичні рішення як електроосмос, магнітні поля і електрогідроудар. Однак, найбільш ефективним виявилося використання таких матеріалів для виготовлення або покриття інструменту, які мали найнижчі показники тертя. Ще за радянських часів було встановлено, що політетрафторетилен (він же тефлон), маючи коефіцієнт тертя вдвічі менше, ніж сталь, може знизити енергоємність оранки аж на 30%! Тим часом він виявився нездатним протистояти абразивного зносу, тому не став використовуватися.
 

Чому ми рекомендуємо Текrоne?

На це 3 основні причини:
- тертя при взаємодії з ґрунтом у інструментів з Текrоne в 2 рази менше, ніж у сталевих, що призводить до величезної економії пального. Випробування відвалів на 3-х корпусном плузі ПЛН забезпечили економію палива 3-4 л / га, польовий дошки з Текrоne - до 1,5 л / га;
- міцність грунтообробних інструментів з Текrоne порівнянна з міцністю стали, а зносостійкість в 2 рази вище. Це підтверджено при експлуатації
- у Текrоne відмінні антиадгезійних властивості, тобто нульове налипання! Тому на нього при оранці вологого грунту нічого не налипає, що підвищує продуктивність і економить час на нескінченні очищення плуга від бруду.

Окупність вітчизняних відвалів за 60-80 Га, на іноземні плуги відвали дешевше оригінальних !
Так само з'являється можливість оранки вологого грунту в областях, де орють так званий "асфальт", який за 50 Га знищує леміш і відвал.
Реальні відгуки споживачів можете переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/results?search_query=%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%BD