Кошик
0

Обробіток ґрунту

новый коллаж_MINI.jpg 222222222222222222222222.jpg

     Компанія Чорнозем налічує в своєму арсеналі декілька одиниць енергетично насичених тракторів Buhler Versatile потужністю від 375 до 535 кінських сил а також необхідне прицепне обладнання до нього, а саме важкі дискові борони та глибокорозпушувачі.

В тандемі з професійною сервісною службою, яка в свою чергу забезпечена необхідним інструментом для ремонту даної техніки, сервісними автомобілями з електростанціями, які дозволяють проводити технічне обслуговування, ремонт безпосередньо прямо в полі. За кожною одиницею закріплено два механізатори, які працюють позмінно. Всі трактори оснащенні системами паралельного водіння та обліку виконаних робіт сучасними пристроями фірми TeeJet Technologies.

Також всі самохідні машини оснащені GPS трекерами, за допомогою яких можна відслідковувати роботу окремого агрегату. На період виконання робіт з обробітку ґрунту, по бажанню замовника, надається доступ до серверу нашої бази даних. А це дає можливість слідкувати за належним виконанням роботи, площею обробітку, тощо в реальному часі з любої точки де є інтернет.

Таким чином виконання операцій з обробітку ґрунту проходить оперативно в чітко зазначений термін.

Надаємо наступні сільськогосподарські послуги:

  • Дискування,

  • Глибоке рихлення,

  • Оренда трактора з механізатором під Вашу прицепну техніку.

  

Департамент обробітку ґрунту розташований в Житомирі за адресою Проспект Незалежності, 61.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

+38 (098) 153 05 04

+38 (044) 206 10 40