Кошик
0
Сільгоспшини
Шини для сільгосптехніки (тракторів, комбайнів та іншого обладнання) повинні бути якісними, надійними, витримувати серйозні навантаження у важких умовах і служити довгий час. Вони мають багато різновидів, залежно від заданних параметрів. Сільгоспшини є важливою частиною сучасної сільськогосподарської техніки та служать їй на всіх етапах польових робіт.
Необхідно робити правильний вибір шин для сільгосптехніки за їх характеристиками. Адже від цього залежить надійність, довговічність роботи техніки, а також оптимізація аграрних процесів і рентабельність.
Критеріями вибору сг шин можуть служити: - технічні характеристики (шини зі змінним кутом нахилу грунтозацепу, реберного типу, з кутом нахилу грунтозацепів 23 градуси); - відповідність типу грунту (чим вологіше грунт, тим вище грунтозацепи і більше кут нахилу); - відповідність потужності техніки і навантаженням; - відповідність типам дисків.
Компанія «ЧОРНОЗЕМ.УА», на даний час, пропонує своїм шановним клієнтам купити сільгосп шини в Україні відомого чеського виробника «Mitas», від потужних тракторів до масивних комбайнів, від приготування поля до збирання врожаю.