Кошик
0

Бренди

ВИРОБНИКИ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

У світі налічуються десятки відомих компаній, які мають виробництво сільськогосподарської техніки, устаткування, запчастин, комплектуючих та аксесуарів до неї. Самі відомі виробники сільгосптехніки знаходяться у США, Канаді та країнах Європи (Німеччина, Італія, Франція, Швеція та ін.). Серед топових виробників імпортної сх техніки можна виділити такі компанії, як: «John Deere» (США), «CLAAS» (Німеччина), «Kuhn» (Франція), «New Holland» (Італія), «Amazone» (Німеччина) та ін.
Наша компанія "ЧОРНОЗЕМ.УА" (Україна, Київ) в роботі зі своїми клієнтами вибирає тільки відомі перевірені часом бренди імпортної сільгосптехніки. І, звичайно ж, ми орієнтуємося на бренди запасних частин, які необхідні нашим аграріям в Україні, а також на сільськогосподарську техніку, обладнання, яке необхідно людям, які працюють на землі.
Діапазон наших брендів постійно розширюється у зв'язку із запитами наших клієнтів. На сьогоднішній день ми працюємо з продукцією таких відомих світових виробників техніки, обладнання для сільського господарства, як: «Buhler Versatile» (Канада), «TeeJet Technologies» (США), «Cummins» (США), «Kuhn» (Франція), «Morris» (Канада), «Mitas» (Чехія) та «Endeavor» (США).
В якості продукції цих виробників сільськогосподарської продукції можна не сумніватися.