Кошик
0

Endeavor

«Endeavor» прославилася своїми оригінальними, запатентованими, універсальними сокетами «Gator-Grip». Вони підходять практично до всього, що треба крутити. Це - шестигранні гайки і болти від 1/4 "до 3/4" (7-19 мм), крилаті гайки, квадратні гайки, зламані гайки, рим-болти і гачки. Вдосконалений "King Gator» має діаметр 1,25 дюйма (32 мм), а розмір ключа «Gator-Grip Gate» - 3" (76 мм).

Інструменти Endeavor

Компанія «ЧОРНОЗЕМ.УА» пропонує своїм шановним кліентам якісний та надійний інструмент "Endeavor".
Це такі універсальні насадки (сокети) «GATOR-GRIP»:
- ETC-120 Gator-Grip 7-19 мм;
- ETC-120A Gator-Grip 7-19 мм з адаптером під шуруповерт;
- ETC-125 Gator-Grip 11-32 мм;
- ETC-200 Gator-Grip 7-19 мм з адаптером під шуруповерт.
Даний інструмент відрізняють: - високоякісні деталі з легованої сталі, які прослужать все життя, - використання 54 стрижнів, - круглі стрижні, які надійно закріплені на кріпильних деталях і стійкі до руйнування, - стінки у вигляді гребінців, що допомагають переміщати крутний момент до стінок гнізда (коли кріплення повертається, штанги піднімаються по стінках гребінця і переміщаються всередину, щоб затиснути кріплення), - стійкість до розчинників.

Про компанію Endeavor

Endeavor Компанія «Endeavor Tool» (США) була заснована в 1996 році. Метою цього стало виробництво і продаж інноваційного універсального сокету «Gator-Grip». У нього можна було встановити гайки, болти, гачки і багато іншого майже у всіх формах і розмірах. Це також фантастично підходило для роботи з пошкодженими, іржавими і зламаними елементами кріплення.
У 1998 році «Gator-Grip» мав досить скромний успіх, і компанія не змогла процвітати.
У 2000 році британський підприємець Стів Квік придбав контрольний пакет акцій компанії «Endeavor». Він організував дуже успішну телевізійну програму з прямими відповідями, відкрив дистрибуцію в роздрібні мережі масового ринку і центри з благоустрою житла. Таким чином, він продав мільйони сокетів «Gator-Grip» по всьому світу.
Стів почав свою кар'єру в британській армії в якості спеціаліста з телекомунікацій. Після армії він продовжив кар'єру, яка дала йому досвід роботи механіком і інженером в Німеччині, дизайнером упаковки і менеджером з продажу. У 1996 році Квік став дистриб'ютором «Endeavor» в Великобританії, а потім і в Європі. Йому так подобався «Gator-Grip», що навесні 2000 року він і придбав контрольний пакет акцій «Endeavour». На сьогоднішній день Стів Квік є президентом і головним виконавчим директором компанії.
І сьогодні «Endeavor» продовжує розробляти інноваційні продукти, які полегшують життя.