Кошик
0

Buhler Versatile

«Versatile», підрозділ «Buhler Industries Inc.» (TSX: BUI), є єдиним канадським виробником сільськогосподарських тракторів. Завод компанії знаходиться у Вінніпезі, Манітоба (Канада). Він займає майже 700 000 квадратних футів та має повне виробництво зі складальними можливостями і повним дослідним устаткуванням. Компанія «Версатайл» також має 40-акрів випробувальної сільськогосподарської ділянки з прокладеним чверть-мильним ланцюгом та рельєфом.

Запчастини Buhler Versatile

Вже більше 20 років «Бюлер Версатайл» має велику базу постачання запасних частин, яка добре забезпечена для планового технічного обслуговування сільськогосподарської техніки, що вироблена компанією. Всі дилери мають доступ до новітньої сервісної інформації і знань від «Versatile».
Запчастини до тракторів включають двигуни, диференціали, коробки передач в зборі, окремі їх компоненти, набори PTO, гідравлічні, електричні і електронні компоненти, радіатори, скло кабіни, комплекти трансмісії і окремі компоненти, паливні сепаратори і фільтри, і багато інших.
«ЧОРНОЗЕМ.УА» пропонує своїм поважним клієнтам оригінальні запчастини для техніки «Версатайл», що працює на полях України в нашому аграрному секторі. В основному це запчастини до тракторів 2000-ої серії (2375, 2425), а також HHT 4WD (435, 535), запчастини на самохідні обприскувачі та інші запасні частини.
В нашому інтернет-магазині можна побачити великий асортимент запасних частин, замовити та купити необхідні Вам. Доставимо ми їх в найкоротші терміни.

Сільгосптехніка Buhler Versatile

На сьогоднішній день компанія «Versatile» представляє на агроринку такі трактора, як:
- Delta Track (моделі 520/570/610),
- 4WD моделі (380-610),
- MFWD (модели 265-365).
Трактора «Delta Track» - це новий клас лідеру на ринку сільськогосподарської продукції. Універсальний чотириколісний привід тракторів «4WD» призначений для підвищення рентабельності великомасштабних сільськогосподарських робіт та підтримує надійність, тривалість і простоту обслуговування. Універсальні трактори «MFWD» є провідними галузевими, повнофункціональними тракторами, що мають більш ніж 20-річну перевірену продуктивність.
«ЧОРНОЗЕМ.УА» пропонує купити б/у трактор "Buhler Versatile" 2375 у відмінному стані 2007 року випуску.

Сервісне обслуговування

Компанія «ЧОРНОЗЕМ.УА» надає допомогу у технічному обслуговуванні різних тракторів і самохідних обприскувачів «Бюлер Версатайл». Ми проводимо ремонт двигунів і коробок передач, електрики, гідравліки, форсунок, диференціалу трактора та ін. Наші фахівці здійснюють виїзд на місце, проводять дефектовку запчастин. Ремонт проводиться за місцем знаходження техніки, а в разі необхідності ми забираємо агрегат в свій сервісний центр для відновлення. Також ми надаємо консультаційні послуги по классифікації та підбору запчастин.

Про компанію Buhler Versatile

Buhler Versatile Компанія «Versatile» (Канада) була заснована у 1966 році. Вона була першою, яка стала виробляти масові серійні повнопривідні трактори (D100 та G100). За сучасними стандартами ці новаторські трактори були примітивними. Вони мали 6-циліндровий дизельний або 8-циліндровий газовий двигун потужністю 100 кінських сил. І в 1966 році такі трактори продавалися за ціною менш ніж 10 тисяч доларів.
В 1977 році компанію було продано «Cornat Industries Inc.», а у 1987 році – «Ford New Holland», яка пізніше стала «New Holland». У 2000р. її придбала «Buhler Industries Inc.», а в 2007р. – «Combine Factory Rostselmash Ltd.». У 2008 році компанія повернула своє ім'я - «Versatile».
З 1960-х років в Уілмарі, штат Міннесота (США), працював завод, який випускав обприскувачі та обладнання для добрив для таких брендів, як «Willmar», «Spra-Coupe» і «Redball». У 2008 році «Версатайл» придбала лінії самохідних обприскувачів на площі у 130 000 кв. футів. З цього почалась стратегія пропонувати повну лінійку універсальних продуктів. Самохідний обприскувач «Redball» був простим у дизайні та природньо доповнив лінійку продуктів «Versatile». Всі продукти з заводу доставляються в багато пунктів призначення в Північній Америці, а також експортуються як RO/RO або в контейнерах в кілька країн.
З 2011 року «Версатайл» виходить на ринок точного сіяння і обробки грунту після придбання «Ezee-On», виробництва «Vegreville» (Альберта), з 20-річною історією у виробництві пневматичних дрилів та повітряних візків, і більше чотирьох десятиліть в обробній промисловості. Нові незалежні бурові установки з механічним хвостовиком і технологія «ALIVE» були введені у 2013 році. А в 2016 році був введений новий інструмент вертикальної обробки грунту «Viking».
У 2012 році компанією був розроблений комбайн 490 к.с. класу VIII RT490, щоб бути міцним, надійним і простим в обслуговуванні. В його основі лежить революційна увігнута ротаційна система RCR360, що обертається . Навколо великого ротора і зустрічних обертань відбувається 360 увігнутих обгортань. Зерно обрізається три рази за кожне обертання, так як під час кожного обертання ротора створюються три окремі точки.
У 2016 році було відзначено 50 років безперервного виробництва тракторів 4WD. «Versatile» постійно прагне до розробки нових та інноваційних продуктів, а також до вдосконалення існуючих технологій, реалізує бачення того, щоб стати повноправним виробником сільськогосподарського обладнання.
Компанія докладає постійних зусиль щодо підтримання та поліпшення пропозиції продукту і частки ринку, робить інвестиції у виробництво, проектування, дослідження і розробку своєї продукції.