Кошик
0

TeeJet

«TeeJet Technologies» - світовий лідер у виробництві компонентів точного застосування, технологій систем управління та управління даними застосування. Найбагатший досвід компанії в області обприскування, добрив та посіву означає, що ніхто краще, як «ТіДжет», не підходить для надання якісної продукції і технічних рішень для Вашого бізнесу. Інноваційні продукти, що лідирують у галузі - це те, що ви очікуєте від «TeeJet».

Запчастини TeeJet

Дуже важливо використовувати ті запчастини, які найкраще підходять для Ваших сільськогосподарських операцій. Тому розпилювальні насадки «TeeJet» сконструйовані з високою точністю для конкретних застосувань. Вони можуть матиме вплив на врожайність, здоров'я рослин, ефективність боротьби зі шкідниками і звичайно, на рентабельність.
Точність, продуктивність і економічність операцій розпилення забезпечується за допомогою клапанів і колекторів. Їх переваги включають в себе строго регульований контроль потоку, точне включення і відключення, рециркуляцію рідини і багато іншого.
Фільтри захищають розпилювальні наконечники і лінії від засмічення і пошкоджень і забезпечують високу продуктивність. Компанія надає вибір з широкого спектру конструкцій і матеріалів для екрану.
Також «ТіДжет» пропонує повну лінійку пістолетів-розпилювачів.
У нашому інтернет-магазині Ви знайдете великий асортимент різноманітних насадок, наконечників, клапана і колектори, фільтри та інші товари, які забезпечать надійну і безперебійну роботу в полі.

GPS навігатори TeeJet

Якщо Ви хочете підвищити продуктивність, збільшити прибуток і відповідати зростаючим вимогам щодо охорони навколишнього середовища, то саме «TeeJet Technologies» пропонує набір інноваційних інструментів для цього. Компанія є лідером у виробництві компонентів для точного землеробства, технологій систем контролю і управління даними. Продукція включає в себе системи навігації, планування розташування підходів, автоматичного підрулення, контролю швидкості, спостереження за роботою транспортного засобу і його окремих компонентів, а також багато іншого.
«ЧОРНОЗЕМ.УА» пропонує своїм поважним клієнтам кращі системи GPS-навігації «ТіДжет». Це такі універсальні GPS-навігатори, як «CenterLine 220» та GPS-навігатори системи «Matrix Pro GS» (570, 840, 930), а також антени для прийому сигналів зі супутників або базових станцій.

Сервісне обслуговування

Наша компанія допоможе Вам з сервісним обслуговуванням GPS-навігаторів та курсовказувачів. Також ми проводимо діагностику обприскувачів, допомагаємо в підборі насадок для обприскування, розпилення і внесення добрив, надаємо консультаційні послуги щодо классифікації, подбору запчастин. Ми виконуємо такі види робіт, як ремонт навігаційних приладів, їх діагностика і відновлення працездатності, заміна LCD-екрану навігатору з тачскріном, перепрограмування, установка нового програмного забезпечення та профілактика навігаційного обладнання, і багато іншого.

Про компанію TeeJet

TeeJet Компанія «TeeJet Technologies» (США) є лідером в області пристроїв і аксесуарів для розпилення. Вона ще в 1940-х роках розробила перші розпилювальні насадки для використання в сільському господарстві. "ТіДжет" також була першою серед компаній, які ввели пристрої електронного управління на сільськогосподарський ринок у 1980-х роках. На сьогоднішній день компанія займає лідируючу позицію на світовому ринку точного землеробства.
Широкий асортимент продукції "TeeJet" використовують десятки тисяч землеробів. Це такі продукти, як: розпилювальні наконечники, компоненти штанги і клапанів, системи GPS-навігації, автоматичного підрулення і контролю норми внесення, та ін.
Компанія розробляє і виробляє продукцію для широкого спектру сільськогосподарських, торф'яних і правобічних розпилювачів і розкидання, є лідером в області розробки інноваційних прикладних рішень від продуктів доставки рідини, таких як сопла, клапани та фільтри, в високоточні сільськогосподарські системи, що включають керівництво GNSS, автоматичне керування і управління ISOBUS.
«TeeJet Technologies» є глобальною організацією з персоналом, представництвами, офісами, виробництвами, розташованими на шести континентах і клієнтами по всьому світу, та має більше ніж 70-ти річну історію зростання і успіху.
Суперсучасне, максимально економічне і високопродуктивне обладнання для точного землеробства дозволяє клієнтам вийти на новий рівень щодо обробки земель. Компанія володіє більше 200 патентами і десятками інновацій в сільськогосподарській галузі. Повний асортимент рішень для точного землеробства також допоможе контролювати витрати і отримати максимальний прибуток.
Продукція компанії "ТіДжет" підходить для безлічі видів сільськогосподарських робіт і для будь-якого бюджету аграрія.
Обираючи продукцію «TeeJet Technologies», Ви поєднуєте новітні технології і простоту використання, а також йдете вперед в ногу з часом.