Кошик
0

Mitas

«Mitas» - один з провідних європейських виробників сільськогосподарських шин і шин для важкої будівельної техніки. Компанія виробляє і продає шини під марками "Mitas" і "Cultor". Шини випускаються майже для кожного обладнання або машини різного призначення - від потужних тракторів до масивних комбайнів, від приготування поля до збирання врожаю.

Шини Mitas

Компанія «Мітас» пропонує преміальні сільськогосподарські шини, які здатні задовольнити всі потреби замовників, від серії «SuperFlexionTire» до AC 85 и AC 90 (просапні шини) або ж до серії шин з широким протектором AC 75 и AC 65.
Сільськогосподарські шини поділяються на: - преміальні радіальні шини для провідних осей, - радіальні шини для навісного обладнання, - тракторні діагональні шини, - діагональні шини для навісного обладнання, - малі тракторні шини для передньої осі.

Про компанію Mitas

Mitas Компанія «Mitas» (Чехія), як группа "Trelleborg Group", є виробником позашляхових шин, таких як сільськогосподарських, промислових та шин на мотоцикли. Виробляти шини компанія почала ще в 1930-х роках, спочатку в Празі, а потім і в Злині. Сьогодні «Мітас» виробляє сільськогосподарські шини (для тракторів і комбайнів), промислові шини (широкого призначення, для землерийної машини, для ковшових навантажувачів і т.д.) і мотоциклетні шини.
У 2012 році приблизно 71% від продажів компанії склали сільськогосподарські шини ("Mitas" і "Cultor"), 23% - промислові шини і 2% - шини для мотоциклів.
«Мітас» має 3 заводи в Чехії, 1 в Сербії і ще 1 в Чарльз Сіті, штат Айова (США). У компанії є велика міжнародна мережа, яка працює в 14 країнах світу і займається продажем і розповсюдженням продукції, в тому числі і в США.
Під брендом «Mitas» випускається широкий асортимент радіальних і діагональних шин для тракторів і причепів, широкий асортимент промислових шин, шин широкого призначення (MPT) і шин для землерийної машини (OTR), а також шин для мотоциклів-позашляховиків і радіальні шини для мотоциклів-шляховиків. В асортимент продукції також входять і авіаційні шини. Вироби даного бренду призначені для поширення в якості вихідного обладнання машинобудівними заводами або в якості запасних частин.
В даний час 86% всіх продуктів Mitas відвантажується європейським споживачам, але компанія планує розширяти свою діяльність по всьому світу.