Кошик
0

Kuhn

«Kuhn» має 180-річний досвід у виробництві сільськогосподарської техніки та пропонує продукцію і сервіс, які максимально відповідають вимогам клієнтів. Якісна техніка та сервіс - репутація «Кун», яка заслуговує довіри і не є випадковістю. Відстеження потреб фермерів - рушійна сила інновацій компанії, яка створює сучасну технологію, доступну для фермерів. «Kuhn» оцінює задоволеність клієнтів строгими критеріями. Ті ж принципи якості і виконання зобов'язань застосовуються до продукції, що доставляється по всьому світу.

Запчастини Kuhn

Компанія «Kuhn», як виробник сільгосптехніки, вражає своєю різноманітністю. Техніка призначена для всіх видів робіт, які проводяться в полях. Це - орання, підготовка грунту, посів, внесення добрив, обприскування, подрібнення пожнивних залишків, розкидання органічних добрив та ін.
Відповідно в аграрному господарстві України працює багато сг техніки даного виробника. І вся вона, час від часу, потребує сервісного обслуговування і оригінальних запчастин. Найбільш затребувані запчастини «Кун» на:
- оборотні плуги,
- сівалки,
- розкидачі добрив,
- борони,
- мульчувачі.

Про компанію Kuhn

Kuhn Компанія «Kuhn» (Франція) була заснована у 1828 році Джозефом Куном в формі простої сільської кузні. Спочатку вона спеціалізувалася на виробництві терезів і приладів для зважування. В 1864 році відкрилася залізнична гілка Париж-Страсбург, Франція процвітала, і Джозеф Кун засновує підприємство в м. Саверне з метою почати там виробництво сільськогосподарського обладнання. На початку ХХ століття з конвеєрних цехів сходять десятки машин. Став німецькою в 1871 році і знову став французькою в 1918 році, «Кун» була регіональною компанією, що працювала головним чином на забезпечення ельзаського сільського господарства.
У 1921 році будуються нові цехи для розміщення ліній збірки молотарок. Їх якість стала першим кроком до світової популярності бренду. В 1928-му «Kuhn» відзначає свій 100-річний ювілей і річне виробництво молотарок досягає 1 000 одиниць. Поступово нарощується виробництво косарок, ворошилок і комбінацій граблі-ворошилка. Зростання і процвітання раптово припинила Друга світова війна, компанія була виснажена в фінансовому плані та втратила багатьох своїх клієнтів . І «Кун» у 1945 році починає пошуки партнера, який допоміг би їй стати на ноги і продовжити займатися діяльністю.
Після Другої Світової війни у 1946 році компанія «Kuhn» вступає в асоціацію зі швейцарською компанією «BUCHER-GUYER», і потрохи починає набувати потужність. У 1949 році компанія опиняється серед перших французьких виробників, які перейшли на випуск сільськогосподарського обладнання для агрегатування з тракторами. І це стало початком чудового розвитку. «Інновація та якість» - ось гасло підприємства. Це є однією з характеристик сільськогосподарських машин. Завоювавши французький ринок, компанія почала розвиватися на експорт. З 1970-х років її обладнання експортується майже по всій Європі, а також в Австралії та США. 1980-ті роки відзначені розвитком внутрішніх потужностей підприємства.
У 1990-х роках «Kuhn» закріплює свої амбіції. Бути світовим лідером - мета, яку поставило перед собою підприємство в м. Саверне. Мета, для досягнення якої підприємство йде, освоюючи нові професії, ведучи політику зовнішнього зростання і розвиваючи стратегію марки в світовому масштабі. Ця стратегія відточувалася, а на початку нового тисячоліття досягла свого апогею - зміцнення дилерської мережі і запуск амбітного проекту підприємства, який був названий «Кап 10», свідчать про нову політику розвитку компанії, що орієнтується на задоволення свого клієнта.
В 2002 році «Кун» стає міжнародною компанією. До складу Групи Кун входить американський завод «KNIGHT» і вперше з 1828 року її виробництво виходить за межі території Франції. Лінійка продукції розширюється за рахунок техніки для тваринництва і заготівлі кормів, у тому числі обладнання для найбільших тваринницьких господарств.
На всіх майданчиках Групи у 2012-2016 роках були зроблені значні інвестиції. «Кун» оснастила свої заводи новітнім обладнанням, яке забезпечило підвищення пропускної спроможності, гнучкість і конкурентоспроможність. У 2013 році до Групи приєднався американський виробник широкозахватної техніки для обробки грунту – «Краузе». В 2014 році компанія зробила велике придбання - завод Монтана в Бразилії, один з кращих фахівців в самохідних обприскувачах.
Вся діяльність «Kuhn» спрямована на забезпечення клієнтів якісною технікою і послугами.