Кошик
0

Cummins

«Cummins» утримує лідируюче положення на міжнародних ринках, яки вона обслуговує. Компанія пишається своїми двигунами, генераторами, комплектуючими та супутньою продукцією, які задовольняють індивідуальні потреби її замовників по всьому світу. « Cummins» співпрацює зі своїми клієнтами і піклується про досягнення ними успіху.

Запчастини Cummins

Наполягати на справжніх, оригінальних запасних частинах «Cummins» - це найкращий спосіб забезпечити довгий термін служби обладнання, яке вироблене компанією. Це гарантує якість і однаковість продукції. Отримайте найкращі деталі для двигуна або генератора «Каммінз».
Компанія має глобальну мережу, яка складається з понад 600 дистриб'юторських локацій та 7400 представництв у більш ніж 190 країнах. Вони мають доступ до онлайн-бази запасних частин для більш ніж 15 мільйонів серійних номерів двигунів «Cummins».
«ЧОРНОЗЕМ.УА» пропонує своїм шановним клієнтам оригінальні запчастини для…

Про компанію Cummins

Cummins Компанія «Cummins» (США) бере свій початок від 1919 року, коли Клессі Каммінз за підтримки місцевого банкіра і інвестора У.Г. Ірвіна заснував компанію «Cummins Engine Company» у Колумбусі (штат Індіана). Разом ці двоє чоловіків побудували компанію, яка була однією з перших, що скористалася новаторською технологією, розробленою німецьким інженером Рудольфом Дізелем наприкінці 1800-х років.
Клессі Лайл Каммінз побудував свою першу парову машину ще у віці 11 років у сільській місцевості Індіани. Захоплений двигунами, він залишив сімейну ферму і почав працювати механіком, щоб підтримувати себе. У 1911 році він приєднався до команди для місцевих автоперегонів, зробив кілька пропозицій, щоб допомогти покращити швидкість, і ця машина виграла перший в історії «Індіанаполіс 500».
Спочатку за ліцензією він випустив двигун для сільськогосподарської техніки потужністю 4,5 кВт (6 к.с.). Після цього компанія «Каммінз» почала розробляти двигуни власної конструкції. При розробці моделі F було значно вдосконалено регулювання вприску палива. Вона виявилася такою економічною, що широко застосовувалася на морських катерах, в екскаваторах, в повітряних компресорах і в генераторних установках.
У 1932 році була проведена рекламна акція, в рамках якої по автодрому «Індіанаполіс Мотор Спідвей», при русі без зупинок, грузовик з новим шестициліндровим двигуном «Cummins» моделі H пройшов 14 600 миль. Ця поїздка тривала 2 тижні. Вартість дизельного палива, яке було витрачено, склала всього 17,54 долара. Це сприяло першому застосуванню дизельних двигунів на комерційних автомобілях.
В 1952 році гоночний автомобіль з дизельним двигуном «Cummins» на всесвітньо відомих змаганнях «Індіанаполіс 500» зайняв заповітну поул-позицію на старті. Цей експеримент допоміг довести доцільність застосування турбонаддуву для дизельних двигунів. У 1950 - 1960-х роках збут продукції «Каммінз» в США почав збільшуватися. В цей час керівництво компанії звернуло свій погляд за межі країни. Перші закордонні виробничі цехи були відкриті в Шотландії у 1956 році. До кінця 1960-х років компанія стала міжнародною. Вона мала мережу, що складалася з 2500 дилерських пунктів продажів і сервісного обслуговування в 98 країнах світу.
Декілька останніх десятиліть компанія продовжувала вкладати значні кошти в розвиток нових технологій. Це сприяло розширенню географії комерційної мережі. І частка доходів компанії від продажів за межами США перевищила 50%. Компанія постійно удосконалює екологічні, технічні та управлінські аспекти.
«Cummins» стабільно випускає надійну, передову продукцію і як і раніше утримує лідируючі позиції в області технологій дизельних двигунів в XXI столітті.